вверх
ПРО НАС

    ВСЕ ДОБРЕ, ЩО ДОБРЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ

Компанія HEINE була заснована в 1946 році Гельмутом А. Хайне, фізиком і талановитим ученим. Його мета була проста – створити і розробити діагностичні інструменти найвищої якості для медичного ринку. Тобто – надійну і довговічну продукцію, яка надає більше діагностичних можливостей, як для лікаря, так і для пацієнта. З цієї причини HEINE Optotechnik з самого початку співпрацювала з лікарями та університетами. Також Гельмут А. Хайне був переконаний, що для досягнення його цілей компанія повинна залишитися настільки незалежною, наскільки можливо.

Більше 60 років, як і сьогодні, ця філософія служить основою нашого успіху.

вверх

    МАЙБУТНЄ НА ОСНОВІ ПЕРЕВІРЕНОГО ЧАСОМ ДОСВІДУ

Сьогодні HEINE Optotechnik – як і раніше незалежна сімейна компанія, яка приймає рішення з урахуванням довгострокових перспектив для себе, своєї продукції і покупців.
З самого початку ми постійно інвестували у власне виробництво, щоб домогтися більш високого рівня вертикальної інтеграції. Це дозволяє нам контролювати процес виробництва на кожній стадії, від появи ідеї до випуску готового приладу.

Ми продовжуємо вкладати значні інвестиції в розвиток нашої продукції і тісно співпрацюємо з професіоналами в області медицини в усьому світі, щоб забезпечити не тільки високу якість продукції, а й надійність і точність діагностики.

Ми постійно шукаємо можливості для розвитку та удосконалення процесу виробництва, для підвищення ефективності та стандартів якості.

вверх

    МИ ВОЛЇЄМО ПОКЛАДАТИСЯ НА СЕБЕ

Одна з головних складових нашого успіху – високий рівень вертикальної інтеграції. Майже всі стадії виробництва відбуваються в нашій компанії, від первинної ідеї до закінченого продукту.
Наш відділ досліджень і розробок є не тільки динамічним джерелом нової продукції, а й відповідає за безперервне поліпшення асортименту продукції шляхом впровадження нових технологій.

Завжди краще самостійно визначати допустимі межі, ніж покладатися на специфікації постачальника. Тому ми розробляємо і проводимо всі ливарні форми, необхідні для виготовлення інструментів.

Наш відділ лиття форм виробляє різні види деталей: від одноразових воронок отоскоп до складних корпусів бінокулярного непрямого офтальмоскопа OMEGA 500.

Наявність власного відділу гальванізації вимагає значних інвестицій в устаткування і організацію праці. Це дозволяє нам зберігати повний контроль над процесом і повну відповідальність за високий стандарт якості, що дуже важливо.

Наш відділ гальванізації щодня обробляє понад 10.000 деталей.

Чим більше етап виробництва впливає на якість продукції, тим важливіше виконувати його самостійно. Тому кожна ключовий етап виробництва продукції HEINE виконується на місці самою компанією: від обробки металу і виготовлення ламп, друку плат і травлення кислотою до лазерного нанесення логотипів.

Наприклад, кожен місяць у відділ виробництва оптики ми виготовляємо більш 26.000 лінз, дзеркал і оптичних компонентів.

вверх

    ОДНІЄЇ ШВИДКОСТІ НЕДОСТАТНЬО

Кінцева збірка медичних і технічних інструментів HEINE проводиться на одному з чотирьох заводів. Три з них розташовані в Німеччині і один у Швейцарії.

Завдяки такому високому ступеню вертикальної інтеграції ми можемо повністю контролювати процес виробництва, і, отже, якість продукції.

Це також дозволяє нам швидше виводити продукцію на ринок, гнучко реагуючи на будь-які зміни, незалежно від того, чи вимагають вони складних модифікацій оптичної системи, корпусу з полікарбонату або просто зміни процесу виробництва.

вверх

    ЯКІСТЬ І ТОЧНІСТЬ

Абсолютна точність – базова вимога для створення високоякісної продукції. У HEINE весь процес виробництва працює відповідно до цього принципу. Наприклад, наші лінзи виготовлені на високотехнологічних верстатах з комп’ютерним числовим програмним управлінням з точністю до + / – 0.0001мм, що у двадцять разів менше діаметра людського волосся.

вверх

    ОДНА ПЕРЕВІРКА – ДОБРЕ, 74 – КРАЩЕ

Саме контроль якості процесу виробництва гарантує, що вказані межі точності перевіряються не один або два рази, а тисячі разів, і що кожен інструмент, що купується покупцем, повністю відповідає нашим стандартам.

Якщо уважно вивчити процес виготовлення прямого офтальмоскопа BETA 200S, то можна виявити не менше 74 різних перевірок якості на етапах виробництва. Можна вважати такий контроль надлишковим, але ми просто називаємо це «якістю HEINE».

вверх

    МИ ПОЄДНУЄМО ЛИШЕ ТЕ, ЩО МОЖНА ПОЄДНАТИ

За 60 років розробки і виробництва діагностичних інструментів ми накопичили багатий досвід, який переходить в якість продукції.

Наприклад, на дизайн приладу дуже сильно впливає сумісність різних матеріалів. Тому важлива оцінка не тільки різних компонентів, що використовуються для виготовлення самого інструменту, але також матеріалів в робочому оточенні.

Навіть найкращий прилад непридатний для використання, якщо на продуктивність впливає несумісність матеріалів.

вверх

    HEINE ВІРИТЬ У ДОВГОВІЧНІСТЬ, ЯК І НАШІ СПІВРОБІТНИКИ

Виробництво продукції HEINE вимагає спеціалізованих знань і кваліфікації, що вимагає значних інвестицій у навчання нашого персоналу.

Багато хто з наших співробітників працюють у нас протягом 20, 30 або навіть 40 років. Нерідко вони проходять стажування в HEINE і потім залишаються працювати тут.

Саме завдяки досвіду всіх наших співробітників, їх гордості за свою роботу і відданості філософії компанії, HEINE продовжує виробляти діагностичні інструменти найкращої можливої якості.

вверх

    ЯКІСТЬ HEINE, ДОСТУПНА У ВСЬОМУ СВІТІ

60 років компанія HEINE створювала одну з кращих дистриб’юторських мереж, що складається з партнерів і філій, практично для кожної медичної спеціальності в 110 країнах світу.

Саме завдяки підтримці наших дистриб’юторів, компанія HEINE змогла стати одним з головних у світі експортерів портативних інструментів для первинної діагностики.

Завдяки досвіду всіх наших співробітників, їх гордості за свою роботу і відданості філософії компанії, HEINE продовжує виробляти діагностичні інструменти найкращої можливої якості.

вверх

    НАШІ ПОКУПЦІ МОЖУТЬ НА НАС РОЗРАХОВУВАТИ, ДЕ Б ВОНИ НЕ БУЛИ

Багато хто з наших партнерів працюють з нами кілька десятиліть і безперервно проходять програми навчання, щоб покупців обслуговував кваліфікований персонал, що володіє самої останньої інформацією.

Ретельний вибір дистриб’юторів і постійний розвиток дистриб’юторської мережі гарантує, що філософія HEINE з надання продукції та обслуговування найвищої якості здійснюється нашими найважливішими партнерами, медичними професіоналами, які покладаються на якість наших приладів щодня в кожній країні у всьому світі.

вверх

    Як летить час ….

60 років посвячення. 60 років гордості.
60 років незалежності. 60 років точності.
60 років витривалості. 60 років боротьби
за досконалість.
60 років успіху, заснованого на тривалих
зобов’язаннях до якості.
60 років HEINE Optotechnik ..